Myynti

Myynti

Mustalinja ja ohjelmistot

08 4152 4000
ratkaisut@mustapekka.fi

Mustalinja

Mustalinja

Asiakaspalvelu

09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

IT-tuki

IT-tuki

Helpdesk

08 4152 4050
tuki@mustapekka.fi

MYYNTI

Anja Vuorikivi

Anja Vuorikivi

Louhintapäällikkö (asiakashankinta, messut ja markkinointi)

08-4152 4014
anja@mustapekka.fi

Sami Lukin

Sami Lukin

Myyntipäällikkö

08-4152 4010
sami.lukin@mustapekka.fi

Jaakko Nurkkala

Jaakko Nurkkala

ICT-asiamies

08-4152 4004
jaakko.nurkkala@mustapekka.fi

Vesa Seppä

Vesa Seppä

Verkkotuotepäällikkö

08-4152 4030
vesa.seppa@mustapekka.fi

Heikki Perälä

Heikki Perälä

ICT-Asiamies

08-4152 4013
heikki@mustapekka.fi

Joni Kurra

Joni Kurra

ICT-Asiamies

08-4152 4019
joni@mustapekka.fi

ASIAKASPALVELU

Arttu Ansamaa

Arttu Ansamaa

Asiakaspalvelupäällikkö

08-4152 4016
arttu.ansamaa@mustapekka.fi

Mikael Ervasti

Mikael Ervasti

ICT-Asiamies, Mustalinjan Poppamies

08-4152 4001
mikael@mustapekka.fi

Olli-Pekka Myllylä

Olli-Pekka Myllylä

ICT-Asiamies

08-4152 4012
olli-pekka.myllyla@mustapekka.fi

KÄYTTÖÖNOTTO JA KOULUTUS

Jaakko Vanhala

Jaakko Vanhala

ICT-Asiamies, Käyttöönottopäällikkö

08-4152 4006
jaakko@mustapekka.fi

LEASING

09 622 4066

myynti@mustapekka.fi

ASIAKASHANKINTA

Kyösti Kallio

Kyösti Kallio

ICT-mainari

08-4152 4046
kyosti@mustapekka.fi

Teemu Väntti

Teemu Väntti

ICT-mainari

08-4152 4045
teemu.vantti@mustapekka.fi

TALOUS JA HALLINTO

Päivi Nevanperä

Päivi Nevanperä

Toimistopäällikkö

08-4152 4080
paivi@mustapekka.fi

Jussi Patopuro

Jussi Patopuro

ICT-Asiamies, Toimitusjohtaja

08-4152 4005
jussi@mustapekka.fi

Aarne Kangas

Aarne Kangas

ICT-Ennustaja, Varatoimitusjohtaja

08-4152 4002
aarne@mustapekka.fi

Lasse Nissilä

Lasse Nissilä

Luova johtaja

08-4152 4009
lasse@mustapekka.fi

YHTEYSTIEDOT
ratkaisut@mustapekka.fi
tel. 08 4152 4000
Nahkatehtaankatu 2, 3 Krs.
90130 Oulu

ASIAKASPALVELU
Mustalinja
09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

IT-TUKI
08 4152 4050
tuki@mustapekka.fi

Musta-Pekka Oy Logo